KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9805244

nr 980 5244

Akvareller

2 st. Lisa Collinder, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 24x31

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 september 2015
kl 19:33:38

14/9 17:38:58 1      100 kr
14/9 19:28:38 2      Vinnande bud